Vrby na Labi olej na kartonu, 54, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zima v Libuni olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Labské rameno olej na kartonu, 72 x 101 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Francouzská kavárna olej na plátně, 73 x 92 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Květinové zátiší olej plátno na kartonu, 44 x 55 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1955, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Kriváň olej plátno na kartonu, 23, 5 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, přímý dar od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Jaro kombinovaná technika na kartonu, 30 x 20, 5 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, zašpiněno, signováno LH, datováno 1943, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou