9 300 000 Kč

Radimský Václav (1867 - 1946)

Vrby na Labi
olej na kartonu, 54, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 185 000 Kč
Dosažená cena: 215 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2010 21:45:00

Číslo položky: 4060
Poslední dražitel: 5205

Zima v Libuni
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 215 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014 22:40:00

Číslo položky: 6683
Poslední dražitel: 8051

Radimský Václav (1867 - 1946)

Labské rameno
olej na kartonu, 72 x 101 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 165 000 Kč
Dosažená cena: 215 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014 21:40:00

Číslo položky: 6690
Poslední dražitel: 8073

Fremund Richard (1928 - 1969)

Francouzská kavárna
olej na plátně, 73 x 92 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 215 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014 22:10:00

Číslo položky: 6913
Poslední dražitel: 7867

Dvoudukát 1930 RRR

Au 986/1000, průměr 25 mm, váha 6,982 g, rok 1930, mírně poškozeno, místy skvrny
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 215 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018 21:55:00

Číslo položky: 12174
Poslední dražitel: 12599

Automobil
olej plátno na kartonu, 10 x 21 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013 22:00:00

Číslo položky: 5595
Poslední dražitel: 6856

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Květinové zátiší
olej plátno na kartonu, 44 x 55 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1955, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 165 000 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013 22:25:00

Číslo položky: 6320
Poslední dražitel: 7458

Benka Martin (1888 - 1971)

Kriváň
olej plátno na kartonu, 23, 5 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, přímý dar od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015 22:20:00

Číslo položky: 7495
Poslední dražitel: 8850

Jaro
kombinovaná technika na kartonu, 30 x 20, 5 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, zašpiněno, signováno LH, datováno 1943, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017 22:05:00

Číslo položky: 9380
Poslední dražitel: 10043

Marold Luděk (1865 - 1898)

Merenda
olej na dřevě, 31, 5 x 41 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018 22:30:00

Číslo položky: 10796
Poslední dražitel: 11411