9 300 000 Kč

Vodník
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015 21:40:00

Číslo položky: 7944
Poslední dražitel: 9330

Vodník
barevná litografie, 34 x 43, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 348/500, datováno 1942
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016 21:15:00

Číslo položky: 8415
Poslední dražitel: 9822

Nesignováno

Zápas
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020 22:45:00

Číslo položky: 13769
Poslední dražitel: 13354

Svatováclavský dvoudukát 1929

Au 986/1000, váha 6, 98 g, průměr 25 mm, rok 1929, mírné oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022 22:10:00

Číslo položky: 14866
Poslední dražitel: 14122

olej na plátně, 62 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1899, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022 22:25:00

Číslo položky: 15082
Poslední dražitel: 14693

Pražské střechy
olej na překližce, 30 x 21 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022 22:30:00

Číslo položky: 15117
Poslední dražitel: 15542

Baletka
olej na plátně, 70 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 199 900 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019 21:55:00

Číslo položky: 12589
Poslední dražitel: 12681

Stokoruna - Franc Josef

Au 900/1000, průměr 37 mm, váha 33,875 g, k 60. výročí nastoupení vlády France Josefa I.
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 196 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017 21:10:00

Číslo položky: 9746
Poslední dražitel: 10136

Zima na venkově
olej na plátně, 101 x 120 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 195 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015 21:40:00

Číslo položky: 7618
Poslední dražitel: 7693

olej na plátně, 98 x 155 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 195 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016 22:40:00

Číslo položky: 8468
Poslední dražitel: 9769