Zátiší s koroptvemi, kdoulemi a kapustou olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Přímořská krajina olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Muzikanti barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 42 x 24 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století, 24/30
Studie zátiší olej na plátně, 39 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1981 (?), ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Chalupy olej na kartonu, 26 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Podzimní krajina olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen