9 300 000 Kč

Číslo položky: 15922
Poslední dražitel: 14861

Špálová - Benešová Milada (1884 - 1963)

olej na kartonu, 37 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.3.2023  21:40:00
Číslo položky: 15949
Poslední dražitel: 12364

Diblík František X. (1887 - 1955)

Zátiší s koroptvemi, kdoulemi a kapustou
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15955
Poslední dražitel: 14884

Přímořská krajina
olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15959
Poslední dražitel: 15194

Muzikanti
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 42 x 24 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století, 24/30
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16007
Poslední dražitel: 16165

Říha František (1910 - 1986)

Studie zátiší
olej na plátně, 39 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1981 (?), ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15818
Poslední dražitel: 15993

Saudek Jan (* 1935)

Konvolut 6 ks soukromé korespondence
6 originálních obálek, součástí jsou dopisy Jana Saudka a pohlednice, mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.3.2023  21:35:00
Číslo položky: 15854
Poslední dražitel: 15108

Konvolut 120 ks barevných dřevorytů

120 ks barevných dřevorytů ve 2 svazcích, 31 x 22 cm, původní obal, provenience pravděpodobně Čína, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.3.2023  21:30:00
Číslo položky: 15963
Poslední dražitel: 16288

olej na kartonu, 26 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 17 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16021
Poslední dražitel: 13497

Pernica Vojtěch (1886 - 1977)

Portrét dívky v kroji
olej na dřevě, 25 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15842
Poslední dražitel: 14805

Kuřil Vlastimil (1893 - ?)

olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.3.2023  21:25:00