Humoristická ilustrace kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 23 x 20 cm, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Na saních akvarel na lepence, 16 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Pohled na vesnici malba na plechu, 57 x 78 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, v zadní části hodinový stroj - nekompletní, nefunkční, 1. pol. 20. století
Park ve Versailles barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 47 x 41 cm, rámováno, zaskleno, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století