Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16019
Poslední dražitel: 14075

Hanych Rudolf (1906 - 1994)

Jaro za humny
olej na plátně, 35 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.3.2023  20:40:00
Číslo položky: 16028
Poslední dražitel: 14377

Nečitelně signováno

Rozkvetlá mez
olej na kartonu, 9, 5 x 14 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15846
Poslední dražitel: 14808

Číla Bohumír (1885 - ?)

Ovocné zátiší
olej na plátně, 36, 5 x 47, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.3.2023  20:35:00
Číslo položky: 15881
Poslední dražitel: 14832

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Humoristická ilustrace
kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 23 x 20 cm, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16020
Poslední dražitel: 13497

Pernica Vojtěch (1886 - 1977)

olej na dřevě, 25 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15813
Poslední dražitel: 14784

Setkowicz Adam (1876 - 1945)

Na saních
akvarel na lepence, 16 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.3.2023  20:30:00
Číslo položky: 15968
Poslední dražitel: 14893

Nečitelně signováno

Portrét dívky v kroji
olej na plátně, 22 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16006
Poslední dražitel: 16108

Nečitelně signováno

Hlavička dívky
tužka na papíře, 23 x 18 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, pasparta, signováno tužkou nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15848
Poslední dražitel: 14989

Nesignováno

Pohled na vesnici
malba na plechu, 57 x 78 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, v zadní části hodinový stroj - nekompletní, nefunkční, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.3.2023  20:25:00
Číslo položky: 15899
Poslední dražitel: 13586

Stretti-Zamponi Jaromír (1882 - 1959)

Park ve Versailles
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 47 x 41 cm, rámováno, zaskleno, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

do JARNÍ AUKCE.