9 300 000 Kč

Číslo položky: 15967
Poslední dražitel: 14892

Holeček Jaroslav (1902 - 1957)

Na pouti
olej na plátně, 40 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.3.2023  20:40:00
Číslo položky: 16027
Poslední dražitel: 15045

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Pohled na město
akvarel na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 17, 5 x 24 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15902
Poslední dražitel: 14958

Jelínek

Bělovodská dolina v Tatrách
olej na překližce, 45 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.3.2023  20:35:00
Číslo položky: 16001
Poslední dražitel: 14916

Placatka Ladislav (1923 - 1996)

olej na plátně, 50 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16029
Poslední dražitel: 14935

Uher Karel (1891 - ?)

Jezírko
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15893
Poslední dražitel: 12325

Ondrůšek František (1861 - 1932)

Dívka se psem
pastel na kartonu, 46 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.3.2023  20:30:00
Číslo položky: 15960
Poslední dražitel: 14888

Polykač mečů
barevný ofset domalovaný stříbrnou barvou, rozměry ve výřezu pasparty 39 x 53 cm, rámováno, zaskleno, rám a papír mírně poškozeny, zažloutlé skvrny, signováno v tisku PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 15838
Poslední dražitel: 15514

Konvolut 2 ks litografií
rozměry ve výřezu pasparty 20 x 9, 5 cm a 12 x 9 cm, rámovány, zaskleny, signovány tužkou, číslovány, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.3.2023  20:25:00
Číslo položky: 15839
Poslední dražitel: 14802

Konvolut 5 ks grafik

5 ks litografií a suchých jehel, autoři: 3x Ladislav Rada, 1x Jindra Husáriková, 1x Daniela Havlíčková, zaskleny, signovány tužkou, rozměry ve výřezu pasparty od 16 x 12 cm po 30 x 40 cm
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15971
Poslední dražitel: 13577

Maran S. G. (1886 - 1983)

Stromy v krajině
olej na lepence, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč