Probíhá příjem předmětů do květnové aukce.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 15979
Poslední dražitel: 14342

Nesignováno

V parku
olej plátno na kartonu, 21 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.3.2023  20:25:00
Číslo položky: 15829
Poslední dražitel: 14795

Musatová Nora (1931 - 2010)

Havrani
olej na plátně, 24 x 24 cm, nerámováno, vypínací rám, malba a plátno poškozeny, signováno LD, datováno 1982
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 750 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 23.3.2023  20:20:00
Číslo položky: 15891
Poslední dražitel: 14407

Ondrůšek František (1861 - 1932)

Akt
olej na kartonu, 46 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15827
Poslední dražitel: 16157

Hrbáček Miroslav

Paříž
olej na kartonu, 30 x 20 cm, rámováno, rám a malba v dolní části poškozeny, signováno PD, datováno 2004
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.3.2023  20:15:00
Číslo položky: 15852
Poslední dražitel: 15465

Gross František (1909 - 1985)

Město
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 52 x 35 cm, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1980, 19/50
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15894
Poslední dražitel: 12326

pastel na papíře, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15972
Poslední dražitel: 14896

Bino Josef (1881 - 1947)

Rozkvetlé pole
olej na plátně, 46 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16000
Poslední dražitel: 15569

Ulšmíd Václav F. (1903 - 1985)

Zima
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.3.2023  20:10:00
Číslo položky: 15921
Poslední dražitel: 14388

Výkřik
kombinovaná technika na lepence, 98 x 70 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1984, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.3.2023  23:35:00
Číslo položky: 15825
Poslední dražitel: 13889

olej na lepence, 48 x 68 cm, rámováno, rám, malba a lepenka poškozeny, zvlněná lepenka, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.3.2023  22:40:00

do KVĚTNOVÉ AUKCE.