Výkřik kombinovaná technika na lepence, 98 x 70 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1984, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Podzimní krajina olej na lepence, 48 x 68 cm, rámováno, rám, malba a lepenka poškozeny, zvlněná lepenka, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen