Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 15882
Poslední dražitel: 15072

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Dívka na koštěti
kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 27 x 29 cm, zaskleno, signováno LH, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.3.2023  22:15:00
Číslo položky: 16005
Poslední dražitel: 13660

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Chaville u Paříže
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
Dosažená cena: 291 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 15828
Poslední dražitel: 15092

Zimní dopoledne
olej na plátně, 46 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.3.2023  22:10:00
Číslo položky: 15855
Poslední dražitel: 16074

Zralé ovoce
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírně obtisknutý vypínací rám, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 139 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 15889
Poslední dražitel: 15966

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Turkyně v Bitolji
olej na kartonu, 32 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 22 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15903
Poslední dražitel: 15155

Břichomluvec
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 45 x 31, 5 cm, rámováno, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1949
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15920
Poslední dražitel: 16105

Hofman Vlastimil (1881 - 1970)

Poutník
olej na plátně - výřez, 55 x 46 cm, rámováno, rám, plátno a malba poškozeny, signováno PH, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15830
Poslední dražitel: 16042

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 82 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.3.2023  22:05:00
Číslo položky: 15833
Poslední dražitel: 15106

Heksenwaag
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 53, 5 x 43 cm, rámováno, zaskleno, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století, 61/90
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15856
Poslední dražitel: 15857

Před bouří
olej na plátně, 85 x 120 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 511 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

do JARNÍ AUKCE.