Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 15924
Poslední dražitel: 16107

Liesler Josef (1912 - 2005)

Portrét muže
olej na překližce, 32 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.3.2023  23:05:00
Číslo položky: 16032
Poslední dražitel: 15235

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Zasněžená Praha
olej na plátně, 75 x 130 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.3.2023  22:55:00
Číslo položky: 15946
Poslední dražitel: 16095

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nepůvodní rám, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.3.2023  22:50:00
Číslo položky: 15923
Poslední dražitel: 16106

Kytice rozkvetlých růží
olej na kartonu, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 216 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.3.2023  22:45:00
Číslo položky: 15951
Poslední dražitel: 14608

Vesnice
olej na kartonu, 35 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16015
Poslední dražitel: 14611

Smetana Zdeněk (1925 - 2016)

Rákosníček
malba na filmové klapce, 27 x 29 cm, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 2004, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15840
Poslední dražitel: 15786

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 55 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.3.2023  22:40:00
Číslo položky: 15945
Poslední dražitel: 14932

Výhled od Kuklíku
olej na plátně, 53 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nepůvodní rám, signováno LD, datováno 1930, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 170 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 15832
Poslední dražitel: 15043

Poloakt
kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 44, 5 x 28 cm, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.3.2023  22:35:00
Číslo položky: 15953
Poslední dražitel: 13837

Na pastvě
olej plátno na kartonu, 55 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

do JARNÍ AUKCE.