9 300 000 Kč

Číslo položky: 15863
Poslední dražitel: 14819

Nesignováno

Dívka s růží ve vlasech
olej na plátně, 63 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba zkrakelována, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.3.2023  21:25:00
Číslo položky: 15879
Poslední dražitel: 14830

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Loučení se svobodou
kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 19 x 24 cm, zaskleno, signováno LH, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15906
Poslední dražitel: 13826

Nesignováno (Tibor Bartfay)

Danteho peklo
koláž na kartonu, rozměry ve výřezu pasparty 83 x 36 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, datováno 1968
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15824
Poslední dražitel: 14861

Madona
akvarel na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 31, 5 x 23, 5 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1954, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.3.2023  21:20:00
Číslo položky: 15892
Poslední dražitel: 12325

Nesignováno

České kvarteto
olej na kartonu, 51 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15961
Poslední dražitel: 14888

Kleh Jánoš (1881 - 1919)

Pohled na vesnici
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, rám a malba místy poškozeny, obtisknutý vypínací rám v plátně, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16017
Poslední dražitel: 14927

Max František (1895 - 1969)

Z okolí Libáně
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15814
Poslední dražitel: 14785

Setkowicz Adam (1876 - 1945)

Návrat z lovu
akvarel na lepence, 16 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.3.2023  21:15:00
Číslo položky: 15925
Poslední dražitel: 13605

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, u malby vymyté lazury, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15844
Poslední dražitel: 13488

Koníček Oldřich (1886 - 1932)

Nade mlýnem
olej na kartonu, 34 x 46, 5 cm, nerámováno, karton poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1922
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 10 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.3.2023  21:10:00