« 1 2 3 4 5 6 7
Číslo položky: 2177
Poslední dražitel: 2163

Hosperger Emanuel (1891 - 1984)

Mořská bouře
olej na dřevě, 24 x 25, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.10.2007  21:45:00
Číslo položky: 2174
Poslední dražitel: 2412

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Podvečerní krajina
olej na plátně, 51 x 70 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.10.2007  21:20:00
Číslo položky: 2171
Poslední dražitel: 2410

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Před bouří
tempera na papíře, 36 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.10.2007  21:05:00
Číslo položky: 2169
Poslední dražitel: 2437

Nečitelně signováno

Dívka v závoji
olej na kartonu, 38 x 29 cm, rámováno, nečitelně signováno PD
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.10.2007  20:55:00
Číslo položky: 2165
Poslední dražitel: 2497

olej na kartonu, 32 x 40 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.10.2007  20:35:00
Číslo položky: 2163
Poslední dražitel: 2404

Drtikol František (1883 - 1961)

olej na kartonu, 25 x 36 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1949
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.10.2007  20:30:00
Číslo položky: 2164
Poslední dražitel: 2089

Jaderské pobřeží
olej plátno na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7