« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 1913
Poslední dražitel: 2284

Canton Gustav

Před vlčím doupětem
barevná litografie na papíře, 22 x 17 cm, nerámováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 700 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 21.10.2007  22:00:00
Číslo položky: 1404
Poslední dražitel: 1825

Moravec A.

akvarel, 42 x 52 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1931
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 21.10.2007  21:35:00
Číslo položky: 1798
Poslední dražitel: 1893

Nečitelně signováno

olej na překližce, 41 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, Marchandt Paris?
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.10.2007  20:20:00
Číslo položky: 1765
Poslední dražitel: 2421

Mokrý František Viktor (1892 - 1975)

Staroměstské náměstí
olej na plátně, 85 x 70 cm, signováno PD, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 8 900 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.10.2007  20:15:00
Číslo položky: 2206
Poslední dražitel: 2717

Krajina s chalupou
olej na překližce, 45 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.10.2007  21:35:00
Číslo položky: 2205
Poslední dražitel: 2040

Boubin A.

Chalupy v zimě
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.10.2007  21:30:00
Číslo položky: 1934
Poslední dražitel: 2573

Bauch Jan (1898 - 1995)

Sekáč
27 x 23, 5 cm, barevný pastel na papíře, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1959, papír poškozen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.10.2007  20:25:00
Číslo položky: 2004
Poslední dražitel: 1937

Vojáček František (1893 - 1942)

Sedící dívčí akt
akvarel na papíře, tuš, 44 x 30 cm, nerámováno, pasparta, nesignováno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.10.2007  20:00:00
Číslo položky: 2008
Poslední dražitel: 1938

Stojící dívčí akt
olej na kartonu, 47 x 32 cm, rámováno, nesignováno, zezadu razítko z pozůstalosti
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.10.2007  22:00:00
Číslo položky: 2121
Poslední dražitel: 2214

Multrus Josef (1898 - 1957)

Kytice ve džbáně
olej plátno na kartonu, 44 x 37 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.10.2007  21:40:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »