« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 1443
Poslední dražitel: 1908

Schůzka
olej na kartonu, 69 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.10.2007  20:35:00
Číslo položky: 1779
Poslední dražitel: 2075

Nesignováno

olej na dřevě, 13 x 19 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, obraz špatně zasazen do rámu, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.10.2007  20:20:00
Číslo položky: 1793
Poslední dražitel: 2438

Monogram G. K.

Hra kulečníku
akvarel na papíře, 20 x 28, 5 cm, nerámováno, malba poškozena zažloutlými skvrnami, signováno monogramem C. K., PD, konec 19. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.10.2007  20:10:00
Číslo položky: 1876
Poslední dražitel: 2224

Nečitelně signováno

Lodě v přístavu
akvarel na papíře, 18 x 37, 5 cm, pasparta, nerámováno, nečitelně signováno PD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 400 Kč
Dosažená cena: 400 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.10.2007  22:00:00
Číslo položky: 1886
Poslední dražitel: 2297

Nečitelně signováno

Postava starce
olej na dřevě, 30 x 11 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nečitelně signováno PD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.10.2007  21:55:00
Číslo položky: 1887
Poslední dražitel: 2297

Nesignováno

Chlapec se zajíčkem
olej na dřevě, 29 x 11, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.10.2007  21:50:00
Číslo položky: 1914
Poslední dražitel: 2243

Canton Gustav

Ze světa divočiny
barevná litografie na papíře, 22 x 17 cm, 2. pol. 19 století
Vyvolávací cena: 450 Kč
Dosažená cena: 550 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.10.2007  21:40:00
Číslo položky: 1943
Poslední dražitel: 2017

Bakulin M.

Žena
28 x 20 cm, olej na překližce, rámováno, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.10.2007  21:20:00
Číslo položky: 1971
Poslední dražitel: 1890

Urban Jan (1874 - 1921)

Kdyby nám pivečko umřelo
olej na kartonu, 47 x 57 cm, rámováno, rám silně poškozen, signováno PD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.10.2007  21:05:00
Číslo položky: 1977
Poslední dražitel: 2552

Šíma Josef (1859 - 1929)

Žena s košem
tuš na papíře, studie tuší, 26, 5 x 28, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.10.2007  21:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »