« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 2217
Poslední dražitel: 2570

Nečitelně signováno

Plachetnice na moři
olej na dřevě, 20, 5 x 15 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno LD
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.10.2007  21:40:00
Číslo položky: 1613
Poslední dražitel: 2431

Neznámý autor

akvarel na papíře, 8,5 x 6,5 cm, miniatura, rámováno, pasparta, zaskleno, 2. pol. 19 století
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 700 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 22.10.2007  21:05:00
Číslo položky: 1612
Poslední dražitel: 1821

Neznámý autor

Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 22.10.2007  21:00:00
Číslo položky: 1611
Poslední dražitel: 1820

Neznámý autor

Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 22.10.2007  20:55:00
Číslo položky: 1610
Poslední dražitel: 1820

Neznámý autor

Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 22.10.2007  20:50:00
Číslo položky: 1421
Poslední dražitel: 2292

Nesignováno

Na houbách
olej plátno na kartonu, 34 x 47, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 22.10.2007  20:45:00
Číslo položky: 1244
Poslední dražitel: 2207

Nečitelně signováno

Noční krajina
olej na kartonu, 16 x 22 cm, rámováno, nečitelně signováno PD, datováno 1925
Vyvolávací cena: 700 Kč
Dosažená cena: 700 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 22.10.2007  20:35:00
Číslo položky: 1196
Poslední dražitel: 2182

Monogramista E. P.

Galantní scéna
olej na dřevě, 24 x 18 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno monogramem E. P. LD
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Dosažená cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.10.2007  20:20:00
Číslo položky: 1652
Poslední dražitel: 1825

Nesignováno

olej na kartonu, 16 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. st.
Vyvolávací cena: 700 Kč
Dosažená cena: 700 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 22.10.2007  20:10:00
Číslo položky: 2155
Poslední dražitel: 2708

Rolín Viktor (1887 - 1942)

olej na překližce, 70 x 70 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.10.2007  17:30:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »