Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 1990
Poslední dražitel: 2311

Schulz Carl Friedrich (1796 - 1866)

Nádvoří zámku s arkádami
olej plátno na kartonu, 36 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1854
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.10.2007  21:05:00
Číslo položky: 2156
Poslední dražitel: 2462

Skutíčko
olej na kartonu, 65 x 84 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.10.2007  21:00:00
Číslo položky: 2199
Poslední dražitel: 2250

Nečitelně signováno

Na dvorku
olej na dřevě, 10 x 13, 5 cm, rámováno, rám poškozen, nečitelně signováno LD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.10.2007  20:45:00
Číslo položky: 2195
Poslední dražitel: 2424

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Pohled na chrám sv. Mikuláše
olej na kartonu, 40 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškoze, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.10.2007  20:25:00
Číslo položky: 2193
Poslední dražitel: 2552

Radimský Václav (1867 - 1946)

Most v Opatovicích
litografie, autorský tisk, 37 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.10.2007  20:15:00
Číslo položky: 2188
Poslední dražitel: 2225

Portrét starce
akvarel na papíře, 26 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 400 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.10.2007  21:55:00
Číslo položky: 2145
Poslední dražitel: 2670

Maistor W.

Portrét dvou dívek a muže
olej na plátně, 85 x 110 cm, nerámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.10.2007  21:50:00
Číslo položky: 2189
Poslední dražitel: 2661

Nečitelně signováno

Kočičky
olej plátno na kartonu, 21 x 16 cm, rámováno, rám poškozen, nečitelně signováno PD
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.10.2007  21:25:00
Číslo položky: 1197
Poslední dražitel: 2139

Neznámý autor

Horská krajina
olej na kartonu, 9 x 14 cm, nesignováno
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.10.2007  21:00:00
Číslo položky: 1219
Poslední dražitel: 2153

Zikmund František (1893 - 1955)

olej na plátně fixované na lepence, 51 x 66 cm, nečitelně signováno PD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.10.2007  20:50:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE