« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 1187
Poslední dražitel: 1712

Neznámý autor

Zátiší s cukřenkou
olej na dřevě, 34 x 28 cm, rámováno, malba mírně poškozena, nesignováno, začátek 20. stol.
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.10.2007  20:30:00
Číslo položky: 2035
Poslední dražitel: 1984

Šimůnek Karel (1869 - 1942)

Stojící dívčí akt
akvarel, tužka na papíře, 49 x 33 cm, rámocáno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.10.2007  20:25:00
Číslo položky: 2036
Poslední dražitel: 2555

Geringer

olej na plátně, 72 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.10.2007  20:20:00
Číslo položky: 2187
Poslední dražitel: 2165

Nečitelně signováno

olej plátno na kartonu, 48 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno LD
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.10.2007  21:20:00
Číslo položky: 2114
Poslední dražitel: 2347

Hofman Vlastimil (1914 - ?)

Čertovka
olej na plátně, 47 x 58 cm, nerámováno, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.10.2007  20:45:00
Číslo položky: 2115
Poslední dražitel: 2550

Hofman Vlastimil (1914 - ?)

Dívky na pláži
olej na plátně, 50 x 64, 5 cm, nerámováno, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.10.2007  20:40:00
Číslo položky: 2184
Poslední dražitel: 2239

Černovický J. M. (1906 - 1991)

Arabská prodavačka
olej na plátně, 68 x 62 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.10.2007  20:20:00
Číslo položky: 2181
Poslední dražitel: 2612

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Koupel
barevná litografie, 36 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datovno 1943
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.10.2007  20:15:00
Číslo položky: 2180
Poslední dražitel: 2633

Šimůnek Karel (1869 - 1942)

Hradčany
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.10.2007  22:00:00
Číslo položky: 2178
Poslední dražitel: 2644

Choděra Čeněk (1881 - 1955)

Makové pole
olej na kartonu, 50 x 71 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1919
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.10.2007  21:50:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »