Probíhá příprava červnové aukce.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do červnové aukce 2018.

Číslo položky: 2234
Poslední dražitel: 2290

Jansa Václav (1859 - 1913)

Pohled na Vyšehrad
olej na plátně, 50, 5 x 60, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 69 000 Kč
Dosažená cena: 69 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.10.2007  22:00:00
Číslo položky: 2197
Poslední dražitel: 2700

Sylla Miroslav (1887 - ?)

Slavnosti
olej na plátně, 67 x 78 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.10.2007  21:50:00
Číslo položky: 1879
Poslední dražitel: 2556

Včelí dědeček
ilustrace na papíře, tuš, běloba, 25 x 32, 5 cm, pasparta, nerámováno, nesignováno, dílo kladně posouzeno Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.10.2007  21:40:00
Číslo položky: 1768
Poslední dražitel: 2375

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

olej na plátně, 93 x 65 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.10.2007  21:30:00
Číslo položky: 2172
Poslední dražitel: 2627

Knížek Emanuel (1889 - ?)

Poděbrady
olej na plátně, 55 x 69 cm, nerámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.10.2007  21:25:00
Číslo položky: 2183
Poslední dražitel: 2683

Nečitelně signováno

Holandský přístav
olej na plátně, 68, 5 x 105 cm, nerámováno, malba poškozena, plátno protrženo, nečitelně signováno LD
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.10.2007  21:15:00
Číslo položky: 1802
Poslední dražitel: 2073

Piesen Robert (1921 - 1977)

Sedící akt
olej na plátně, 115, 5 cm x 94 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nesignováno
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.10.2007  21:05:00
Číslo položky: 2216
Poslední dražitel: 2491

Lhota Albín (1847–1889)

Krajina s chalupou
olej na dřevě, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1879
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.10.2007  22:00:00
Číslo položky: 2155
Poslední dražitel: 2708

Rolín Viktor (1887 - 1942)

olej na překližce, 70 x 70 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.10.2007  17:30:00
Číslo položky: 1798
Poslední dražitel: 1893

Nečitelně signováno

olej na překližce, 41 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, Marchandt Paris?
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.10.2007  20:20:00

do červnové aukce 2018