Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

« 1 2 3 4 5 6 7
Číslo položky: 1758
Poslední dražitel: 2105

Kaplička
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  21:10:00
Číslo položky: 1756
Poslední dražitel: 1805

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Krajina s potokem
olej na kartonu, 25 x 32 cm, rámováno, signováno LD
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  21:05:00
Číslo položky: 1755
Poslední dražitel: 1686

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

olej na překližce, 27 x 37 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1899
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  21:00:00
Číslo položky: 1753
Poslední dražitel: 2101

Samota u Roubalů
olej na kartonu, 24 x 29 cm, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  20:50:00
Číslo položky: 1752
Poslední dražitel: 1901

olej na kartonu, 25 x 38 cm, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  20:45:00
Číslo položky: 1750
Poslední dražitel: 2059

U rybníka
olej na plátně, 35 x 50 cm, signováno PD, malba poškozena otiskem vypínacího rámu do plátna, 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  20:35:00
Číslo položky: 1740
Poslední dražitel: 2104

Pleso
olej na plátně, 99,5 x 132,5 cm, signováno PD, nerámováno, začátek 20. století
Vyvolávací cena: 62 000 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  20:25:00
Číslo položky: 1747
Poslední dražitel: 2015

Hron František Karel (1874 - 1928)

Horská chalupa v zimě
olej na plátně, 50 x 65 cm, signováno PD, datováno 1927, rám mírně poškozen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  20:15:00
Číslo položky: 1746
Poslední dražitel: 1834

Ležící dívčí poloakt
olej na kartonu, 50 x 60 cm, signováno LD, mírně restaurováno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  20:10:00
Číslo položky: 1744
Poslední dražitel: 2020

olej na kartonu, 51 x 63 cm, signováno LD, rám mírně poškozen, 20. až 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  20:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE