« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 984
Poslední dražitel: 1383

Cassrito Hary ?

Horská krajina
olej na plátně, fixované na lepence, 31 x 40 cm, signováno LD, datováno 1899
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2007  21:40:00
Číslo položky: 712
Poslední dražitel: 1443

Neznámý autor

Akty
olej na plátně, 70 x 70 cm, zezadu přípis autora "Lupíre 65", zakoupeno na výstavě fancouzských malířů v Praze
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2007  21:20:00
Číslo položky: 1816
Poslední dražitel: 2126

Dáma v klobouku
kolorovaná kresba tuší na papíře, 44 x 28 cm, nerámováno, nesignováno
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2007  21:15:00
Číslo položky: 1821
Poslední dražitel: 2144

Monogram V. V.

Portrét vojáka
olej na dřevě, 8 x 8 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno monogramem V. V.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2007  21:05:00
Číslo položky: 1820
Poslední dražitel: 1868

Mielich Alphons Leopold (1863 - 1929)

Arabská scéna
akvarel na papíře, ilustrace, 17 x 11, 5 cm, nerámováno, signováno LH
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2007  21:00:00
Číslo položky: 1817
Poslední dražitel: 1994

Nesignováno

Ležící dívčí akt
olej na kartonu, 14 x 18 cm, nerámováno, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2007  20:45:00
Číslo položky: 1814
Poslední dražitel: 2125

Dáma v klobouku
kolorovaná kresba tuší na papíře, 41 x 27 cm, signováno PD tužkou Veris, nerámováno
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2007  20:35:00
Číslo položky: 1810
Poslední dražitel: 2129

kvaš na papíře, 32, 5 x 44 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2007  20:25:00
Číslo položky: 1812
Poslední dražitel: 1666

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 11 x 19, 5 cm, rámováno, rám poškozen, nečitelně signováno PD
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1811
Poslední dražitel: 1989

Nesignováno

Na pláži
olej na kartonu, 19 x 31 cm, rámováno, rám poškozen
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2007  20:20:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »