Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 1801
Poslední dražitel: 1994

olej na plátně, 70, 5 x 56, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, zezadu štítek autora
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  21:35:00
Číslo položky: 1797
Poslední dražitel: 1872

Ve starém parku
olej na plátně, 70 x 99 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, zezadu štítek autora
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  21:15:00
Číslo položky: 1790
Poslední dražitel: 1959

Dívčí stojící akt
olej na překližce, 63 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  20:40:00
Číslo položky: 1786
Poslední dražitel: 1821

Holzer Robert (1859 - 1938)

Galantní scéna
olej na plátně, 52, 5 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 12 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  20:30:00
Číslo položky: 1788
Poslední dražitel: 2083

Quarck Karl (1869 - 1950)

Bělení prádla
olej na kartonu, 30 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1218
Poslední dražitel: 1550

Peklo
kvaš na kartonu, 26, 5 x 43 cm, signováno LD, zaskleno, pasparta, datováno 1955, dílo kladně posouzeno Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  22:00:00
Číslo položky: 1672
Poslední dražitel: 2058

olej na kartonu, 47 x 31,5 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 32 000 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  21:55:00
Číslo položky: 1783
Poslední dražitel: 1808

Jansa Václav (1859 - 1913)

Koupání v zátoce
olej na plátně, 57 x 63, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  21:15:00
Číslo položky: 1781
Poslední dražitel: 1995

Nečitelně signováno (Wolski ?)

Na cestě
olej na dřevě, 19 x 30 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno LD
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  21:05:00
Číslo položky: 1780
Poslední dražitel: 1995

Cikáni u ohně
olej na dřevě, 19 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  21:00:00

do květnové aukce 2018