« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 1787
Poslední dražitel: 2146

Monogram B. T.

Piják
olej na kartonu, 29, 5 x 23 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno monogramem B. T. PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  20:25:00
Číslo položky: 1785
Poslední dražitel: 2132

Nesignováno

Kytice šeříků
olej na plátně, 70 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  20:20:00
Číslo položky: 1218
Poslední dražitel: 1550

Peklo
kvaš na kartonu, 26, 5 x 43 cm, signováno LD, zaskleno, pasparta, datováno 1955, dílo kladně posouzeno Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  22:00:00
Číslo položky: 1672
Poslední dražitel: 2058

olej na kartonu, 47 x 31,5 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 32 000 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  21:55:00
Číslo položky: 1783
Poslední dražitel: 1808

Jansa Václav (1859 - 1913)

Koupání v zátoce
olej na plátně, 57 x 63, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  21:15:00
Číslo položky: 1781
Poslední dražitel: 1995

Nečitelně signováno (Wolski ?)

Na cestě
olej na dřevě, 19 x 30 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno LD
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  21:05:00
Číslo položky: 1780
Poslední dražitel: 1995

Cikáni u ohně
olej na dřevě, 19 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  21:00:00
Číslo položky: 1778
Poslední dražitel: 2135

Jansa Václav (1859 - 1913)

Makové pole
olej na plátně, 33 x 64 cm, rámováno, malba poškozena, nahoře odpadá, signováno LD
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  20:50:00
Číslo položky: 1777
Poslední dražitel: 1804

Jansa Václav (1859 - 1913)

Rybník
olej na překližce, 50 x 37 cm, signováno LD, rámováno, rám a malba poškozeny
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  20:45:00
Číslo položky: 1773
Poslední dražitel: 1989

Nečitelně signováno

Přístav
olej na překližce, 15, 5 x 31, 5, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  20:25:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »