Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6
Číslo položky: 1744
Poslední dražitel: 2020

olej na kartonu, 51 x 63 cm, signováno LD, rám mírně poškozen, 20. až 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  20:00:00

« 1 2 3 4 5 6

do květnové aukce 2018