« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 1772
Poslední dražitel: 2060

olej na kartonu, 34, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  20:20:00
Číslo položky: 1771
Poslední dražitel: 1876

olej na kartonu, 35 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, obraz špatně zasazen do rámu, signováno PD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  20:15:00
Číslo položky: 1770
Poslední dražitel: 2063

Potok v zimě
olej na kartonu, 43, 5 x 57 cm, rámováno, signováno LD, zepředu štítek autora
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  20:10:00
Číslo položky: 1769
Poslední dražitel: 1954

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Zátiší s banány a sklenicí
olej na plátně, 25 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, datováno 1927, signováno LD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  20:05:00
Číslo položky: 1763
Poslední dražitel: 2089

Naske František Xaver (1884 - 1959)

olej na plátně, 42, 5 x 33, 5 cm, signováno PD, rámováno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  22:05:00
Číslo položky: 1767
Poslední dražitel: 1848

Letní den
olej na plátně, 70 x 90 cm, signováno PD, rámováno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  22:00:00
Číslo položky: 1762
Poslední dražitel: 1622

Jakub František (1875 - 1940)

Dřevorubci
olej na překližce, 43 x 101 cm, signováno PD, rámováno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  21:35:00
Číslo položky: 1760
Poslední dražitel: 1621

Jakub František (1875 - 1940)

Venkovský dvorek
olej na kartonu, 51 x 60 cm, signováno PD, rámováno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  21:30:00
Číslo položky: 1761
Poslední dražitel: 1621

Jakub František (1875 - 1940)

Venkovské zátiší s husami
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1754
Poslední dražitel: 2095

U rybníka za vsí
olej na kartonu, 22 x 23 cm, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  21:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »