« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 1734
Poslední dražitel: 2112

Strom v krajině
olej na kartonu, 40, 5 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2007  20:15:00
Číslo položky: 1539
Poslední dražitel: 2045

Kozák J.

olej na kartonu, 35, 5 x 49 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1931
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2007  20:05:00
Číslo položky: 1253
Poslední dražitel: 1889

Justitz Alfred (1879 - 1934)

Kytice ve džbáně
olej na plátně, 65 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2007  21:35:00
Číslo položky: 1378
Poslední dražitel: 1928

Vúkovič Svetislav (1901 - 1980)

Krajinka
olej na kartonu, 20. léta 20 stol., 12 x 14 cm, rámováno, signováno nečitelně LD
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2007  21:25:00
Číslo položky: 1379
Poslední dražitel: 1928

Krajinka
olej na kartonu, 20. léta 20. stol., 12 x 14 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2007  21:20:00
Číslo položky: 1382
Poslední dražitel: 1370

Na jihu Srbska
olej na kartonu, 22,5 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, datováno 1932
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2007  21:15:00
Číslo položky: 1249
Poslední dražitel: 1867

Chalupy v zimě
Olej na kartonu, 51, 5 x 67 cm, signováno PD, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2007  20:50:00
Číslo položky: 1206
Poslední dražitel: 1651

Neznámý autor

Tyrolský námět
tužka akvarel na papíře, 33,5 x 47,5 cm, nesignováno, zaskleno, 2. polovina 19. století
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2007  20:10:00
Číslo položky: 1880
Poslední dražitel: 2192

Ze světa zvířat
ilustrace na papíře, tuš, běloba, 25 x 32, 5 cm, pasparta, nerámováno, nesignováno, dílo kladně posouzeno Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2007  20:00:00
Číslo položky: 978
Poslední dražitel: 1724

Malý Václav (1874 - 1935)

Za humny
olej na kartonu, 33,5 x 25,5 cm, signováno PD, zepředu štítek autora, rám poškozen
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2007  21:45:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »