9 300 000 Kč

Číslo položky: 1880
Poslední dražitel: 2192

Ze světa zvířat
ilustrace na papíře, tuš, běloba, 25 x 32, 5 cm, pasparta, nerámováno, nesignováno, dílo kladně posouzeno Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2007  20:00:00
Číslo položky: 1816
Poslední dražitel: 2126

Dáma v klobouku
kolorovaná kresba tuší na papíře, 44 x 28 cm, nerámováno, nesignováno
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2007  21:15:00
Číslo položky: 1820
Poslední dražitel: 1868

Mielich Alphons Leopold (1863 - 1929)

Arabská scéna
akvarel na papíře, ilustrace, 17 x 11, 5 cm, nerámováno, signováno LH
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2007  21:00:00
Číslo položky: 1814
Poslední dražitel: 2125

Dáma v klobouku
kolorovaná kresba tuší na papíře, 41 x 27 cm, signováno PD tužkou Veris, nerámováno
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2007  20:35:00
Číslo položky: 1810
Poslední dražitel: 2129

kvaš na papíře, 32, 5 x 44 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2007  20:25:00
Číslo položky: 1811
Poslední dražitel: 1989

Nesignováno

Na pláži
olej na kartonu, 19 x 31 cm, rámováno, rám poškozen
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2007  20:20:00
Číslo položky: 1807
Poslední dražitel: 1828

Brázdy
olej na kartonu, 34, 5 x 43 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, zaskleno
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2007  20:00:00
Číslo položky: 1804
Poslední dražitel: 2080

Husáriková Jindra (* 1931)

Loutkové divadlo
olej na plátně, 85, 5 x 120 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 40 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  21:55:00
Číslo položky: 1805
Poslední dražitel: 1826

Velikonoční obraz
olej na plátně, 49 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zezadu štítek autora, signováno PD, datováno 1965
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 1803
Poslední dražitel: 1832

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  21:45:00