Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 1807
Poslední dražitel: 1828

Brázdy
olej na kartonu, 34, 5 x 43 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, zaskleno
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2007  20:00:00
Číslo položky: 1804
Poslední dražitel: 2080

Husáriková Jindra (* 1931)

Loutkové divadlo
olej na plátně, 85, 5 x 120 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 40 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  21:55:00
Číslo položky: 1805
Poslední dražitel: 1826

Velikonoční obraz
olej na plátně, 49 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zezadu štítek autora, signováno PD, datováno 1965
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 1803
Poslední dražitel: 1832

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  21:45:00
Číslo položky: 1801
Poslední dražitel: 1994

olej na plátně, 70, 5 x 56, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, zezadu štítek autora
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  21:35:00
Číslo položky: 1797
Poslední dražitel: 1872

Ve starém parku
olej na plátně, 70 x 99 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, zezadu štítek autora
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  21:15:00
Číslo položky: 1790
Poslední dražitel: 1959

Dívčí stojící akt
olej na překližce, 63 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  20:40:00
Číslo položky: 1789
Poslední dražitel: 2149

Kuřil Vlastimil (1893 - ?)

Vřesoviště
olej plátno na kartonu, 29 x 40, 5 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  20:35:00
Číslo položky: 1786
Poslední dražitel: 1821

Holzer Robert (1859 - 1938)

Galantní scéna
olej na plátně, 52, 5 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 12 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  20:30:00
Číslo položky: 1788
Poslední dražitel: 2083

Quarck Karl

Bělení prádla
olej na kartonu, 30 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 »

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE