1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 1917
Poslední dražitel: 2176

Kremlička Rudolf (1886 - 1932)

Portrét ženy
černobílá litografie na papíře, 18, 5 x 13, 5 cm, signováno PD tužkou, nerámováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.5.2007  21:55:00
Číslo položky: 1906
Poslední dražitel: 2272

Jitro
litografie na papíře, 23 x 16 cm, nerámováno, signováno LD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.5.2007  21:00:00
Číslo položky: 1898
Poslední dražitel: 2040

Lhota Josef (1895 - 1982)

Pradlena
olej na dřevě, 60 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1934
Vyvolávací cena: 8 900 Kč
Dosažená cena: 13 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.5.2007  20:25:00
Číslo položky: 1895
Poslední dražitel: 1700

Adámek Ferdinand (1896 - ?)

Domy u řeky
olej na plátně, 44 x 54 cm, signováno PD, rámováno, rám mírně poškozen, datováno 1949
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.5.2007  20:05:00
Číslo položky: 1893
Poslední dražitel: 1698

Enlevement
olej na plátně, 50 x 60 cm, bez rámu, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2007  22:00:00
Číslo položky: 1891
Poslední dražitel: 2233

Benátský kupec
olej na plátně, 96 x 74 cm, signováno LD, rámováno, rám mírně poškozen, v minulosti provedena rentoláž, 20. až 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2007  21:50:00
Číslo položky: 1889
Poslední dražitel: 2182

Monogram D. C.

Horská krajina s řekou
olej na plátně, 54 x 63 cm, rámováno, signováno monogramem D. C., datováno 1862
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2007  21:45:00
Číslo položky: 1720
Poslední dražitel: 2156

Lander Richard (1904 - 1980)

Parník v přístavu
akvarel na papíře, 29, 5 x 43, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, datováno 1946
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2007  21:20:00
Číslo položky: 1883
Poslední dražitel: 1911

olej na kartonu, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1721
Poslední dražitel: 2102

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Západ slunce na moři - miniatura
olej na lepence, 40 x 60 mm, rámováno, zaskleno, signováno zezadu
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2007  20:20:00

1 2 3 4 5 6 7 »