9 300 000 Kč

1 2 3 4 5 6 »
Číslo položky: 1898
Poslední dražitel: 2040

Lhota Josef (1895 - 1982)

Pradlena
olej na dřevě, 60 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1934
Vyvolávací cena: 8 900 Kč
Dosažená cena: 13 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.5.2007  20:25:00
Číslo položky: 1893
Poslední dražitel: 1698

Enlevement
olej na plátně, 50 x 60 cm, bez rámu, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2007  22:00:00
Číslo položky: 1891
Poslední dražitel: 2233

Benátský kupec
olej na plátně, 96 x 74 cm, signováno LD, rámováno, rám mírně poškozen, v minulosti provedena rentoláž, 20. až 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2007  21:50:00
Číslo položky: 1889
Poslední dražitel: 2182

Monogram D. C.

Horská krajina s řekou
olej na plátně, 54 x 63 cm, rámováno, signováno monogramem D. C., datováno 1862
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2007  21:45:00
Číslo položky: 1883
Poslední dražitel: 1911

olej na kartonu, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2007  21:20:00
Číslo položky: 1721
Poslední dražitel: 2102

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Západ slunce na moři - miniatura
olej na lepence, 40 x 60 mm, rámováno, zaskleno, signováno zezadu
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2007  20:20:00
Číslo položky: 1734
Poslední dražitel: 2112

Strom v krajině
olej na kartonu, 40, 5 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2007  20:15:00
Číslo položky: 1253
Poslední dražitel: 1889

Justitz Alfred (1879 - 1934)

Kytice ve džbáně
olej na plátně, 65 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2007  21:35:00
Číslo položky: 1382
Poslední dražitel: 1370

Vúkovič Svetislav (1901 - 1980)

Na jihu Srbska
olej na kartonu, 22,5 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, datováno 1932
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2007  21:15:00
Číslo položky: 1249
Poslední dražitel: 1867

Chalupy v zimě
Olej na kartonu, 51, 5 x 67 cm, signováno PD, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2007  20:50:00

1 2 3 4 5 6 »