1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 4848
Poslední dražitel: 4944

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 76 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2012  22:00:00
Číslo položky: 4853
Poslední dražitel: 5447

Karas Karel (1892 - 1969)

Zátoka Orlice
olej na kartonu, 34 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2012  20:25:00
Číslo položky: 4850
Poslední dražitel: 5718

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

Rozkvetlá louka
olej plátno na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2012  20:10:00
Číslo položky: 4849
Poslední dražitel: 6039

Karas Karel (1892 - 1969)

Venkovský rybník
olej na papíře, 24 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2012  20:05:00
Číslo položky: 4841
Poslední dražitel: 5890

Žlutočervené růže
olej plátno na kartonu, 50 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1952, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2012  22:00:00
Číslo položky: 4839
Poslední dražitel: 5148

Jarní pstruh z Jizery
olej na plátně, 60 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1982, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 85 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 4846
Poslední dražitel: 5941

Lom
olej na plátně, 65 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2012  21:40:00
Číslo položky: 4840
Poslední dražitel: 5889

Maloskalský jarní (Třešňový květ)
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 4579
Poslední dražitel: 4068

Šimůnek Jaroslav (1872 - 1939)

Tržnice
olej na plátně, 79 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno restaurovat, nesignováno, zepředu štítek autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2012  21:15:00
Číslo položky: 4675
Poslední dražitel: 4642

Šachta u Rovenska
olej na kartonu, 40, 5 x 53 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2012  21:10:00

1 2 3 4 5 6 7 »