9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 1570
Poslední dražitel: 1551

Olomoucká kašna
olej plátno na kartoně, 35 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.3.2007  20:25:00
Číslo položky: 1455
Poslední dražitel: 1632

Monogram V. D.

Slovenská krajina
olej na plátně, 60, 5 x 78, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, zezadu nápis "Slovensko", 30. léta 20. století, monogram V.D.
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.3.2007  20:05:00
Číslo položky: 1407
Poslední dražitel: 1830

olej plátno karton, 33 x 43, 5 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.3.2007  22:00:00
Číslo položky: 1419
Poslední dražitel: 1641

Štětina Karl

Portrét mladíka
olej na plátně, 26 x 31, 5 cm, rámováno, signováno na zadní straně, datováno 1857
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.3.2007  21:55:00
Číslo položky: 1393
Poslední dražitel: 1589

Lesní potok
olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen signováno LD, datováno 1931
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.3.2007  21:35:00
Číslo položky: 1392
Poslední dražitel: 1596

Nečitelně signováno

Zátiší s broskvemi
olej na kartonu, 31 x 51 cm, rámováno, signováno PD, malba poškozena
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1418
Poslední dražitel: 1388

Kolb E.

olej plátno karton, 35 x 46 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.3.2007  21:15:00
Číslo položky: 1380
Poslední dražitel: 1422

Kolb E.

Olej na kartonu, 44 x 54, 5 cm, signováno PD, nerámováno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.3.2007  20:55:00
Číslo položky: 1709
Poslední dražitel: 1964

Liesler Josef (1912 - 2005)

Není svatá - ale milá
olej na sololitu, 28, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno UD, datováno 1978, zezadu přípis
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.3.2007  20:30:00
Číslo položky: 1710
Poslední dražitel: 1828

Nečitelně signováno

olej na plátně, 35, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám poškozen, nečitelně signováno PD, zaskleno, datováno 1904
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.3.2007  20:25:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »