« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 1199
Poslední dražitel: 1707

Jaroš Karel

Lesní motiv
kvaš na papíře, fixované na překližce, 20 x 30 cm, signováno PD, zaskleno, rám mírně poškozen
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.3.2007  20:05:00
Číslo položky: 1202
Poslední dražitel: 1492

Neznámý autor (Karl Truppe?)

olej na kartonu, 41, 5 x 33 cm, signováno nečitelně LD rám a malba mírně poškozeny, Karl Truppe?
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.3.2007  20:00:00
Číslo položky: 1416
Poslední dražitel: 1803

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Zátiší s ovocem
olej na plátně, 49, 5 x 40, rámováno, rám novější, není původní, signováno PD, datováno 1936, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.3.2007  22:05:00
Číslo položky: 1216
Poslední dražitel: 1688

Zbraslavský Emil

Rozkvetlá louka
olej na kartonu, 42,5 x 32 cm, signováno LD, rám poškozen, neodborně rámováno
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.3.2007  21:50:00
Číslo položky: 1133
Poslední dražitel: 1666

Neznámý autor

Ve chlévě
barevný pastel, pasparta, 29, 5 x 45, 5 cm, zaskleno, nečitelně signováno PD, rám mírně poškozen
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.3.2007  21:40:00
Číslo položky: 1178
Poslední dražitel: 1479

Lonza Nidia

Zátiší s melounem
olej na plátně, 58,5 x 72,5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.3.2007  21:30:00
Číslo položky: 1190
Poslední dražitel: 1681

Wiesner Adolf (1871 - 1942)

Na kraji lesa
olej plátno na kartonu, 45 x 35, 5 cm, rámováno, datováno 1935, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.3.2007  21:25:00
Číslo položky: 1182
Poslední dražitel: 1495

Štolovský Josef (1879 - 1936)

Krajina před bouří
olej plátno na kartoně, 36, 5 x 51 cm, rámováno, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1189
Poslední dražitel: 1476

olej na kartonu, 24x32 cm, signováno PD, malba mírně poškozena, žák prof. Mařáka
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.3.2007  21:10:00
Číslo položky: 1417
Poslední dražitel: 1603

Lorenz

Horské jezero s lodí
olej na plátně, 52 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, počátek 20. století, signováno PD
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.3.2007  20:50:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »