« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 1737
Poslední dražitel: 1803

V zátiší
69 x 100 cm, olej na plátně, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.3.2007  20:00:00
Číslo položky: 1736
Poslední dražitel: 1586

Ivancovick

Parník na moři
olej na plátně, 44, 5 x 73, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba protržena, signováno PD, datováno 1887
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.3.2007  22:00:00
Číslo položky: 1394
Poslední dražitel: 1707

Jakub František (1875 - 1940)

Kartářka
olej na plátně, 70 x 95 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.3.2007  21:40:00
Číslo položky: 929
Poslední dražitel: 1209

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Podzimní kytice
olej na plátně, 71, 5 x 90, 5 cm, signováno PD, datováno 1928, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.3.2007  21:35:00
Číslo položky: 1595
Poslední dražitel: 1891

Špillar Jaroslav (1869 - 1917)

Benátky
olej na kartonu, 16 x 24, 5 cm, rámováno, zaskleno, datováno 1892, signováno PD
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.3.2007  21:25:00
Číslo položky: 1731
Poslední dražitel: 1606

Jansa Václav (1859 - 1913)

Rybník
40 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 45 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.3.2007  20:55:00
Číslo položky: 954
Poslední dražitel: 1357

Gustav Johannes Buchner (1880 - 1951)

Horská krajina
olej na plátně, 39,5 x 35,5 cm, signováno LD, datováno 1928, zaskleno
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 1733
Poslední dražitel: 1960

Müller Bořivoj (1871 - ?)

Habrový les
olej na kartonu, 25 x 22 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 950 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.3.2007  20:45:00
Číslo položky: 1725
Poslední dražitel: 1830

Vožické kopce
olej na kartonu, 26, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.3.2007  20:40:00
Číslo položky: 1732
Poslední dražitel: 1607

Slabý František (1863 - 1919)

Husy na potoce
olej plátno na kartonu, 25 x 39, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 250 Kč
Dosažená cena: 5 150 Kč
Příhoz: 100 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 »