« 1 2 3 4 5 6 7
Číslo položky: 1728
Poslední dražitel: 1740

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Poloakt dívky
olej na plátně, 81, 5 x 57 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.3.2007  20:30:00
Číslo položky: 1726
Poslední dražitel: 1931

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Zátiší s kyticí
olej na překližce, 65 x 124, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno UD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.3.2007  20:10:00
Číslo položky: 1724
Poslední dražitel: 1852

Za vsí
olej na kartonu, 25 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.3.2007  20:05:00

« 1 2 3 4 5 6 7