Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 1570
Poslední dražitel: 1551

Olomoucká kašna
olej plátno na kartoně, 35 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.3.2007  20:25:00
Číslo položky: 1407
Poslední dražitel: 1830

olej plátno karton, 33 x 43, 5 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.3.2007  22:00:00
Číslo položky: 1393
Poslední dražitel: 1589

Lesní potok
olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen signováno LD, datováno 1931
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.3.2007  21:35:00
Číslo položky: 1709
Poslední dražitel: 1964

Liesler Josef (1912 - 2005)

Není svatá - ale milá
olej na sololitu, 28, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno UD, datováno 1978, zezadu přípis
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.3.2007  20:30:00
Číslo položky: 1661
Poslední dražitel: 1590

Nesignováno (J. Honsa?)

Louka u lesa
olej na plátně, 63 x 81 cm, rám a malba mírně poškozeny, J. Honsa?
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.3.2007  20:05:00
Číslo položky: 1679
Poslední dražitel: 1651

Nesignováno

Portrét dívky s kyticí ve vlasech
pastel na papíře, 27, 5 x 23, 5 cm, rámováno, zezadu razítko z pozůstalosti R. Kremličky 1932, zaskleno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.3.2007  22:05:00
Číslo položky: 1241
Poslední dražitel: 1706

Neznámý autor

Sedící dívka
olej na plátně, 32 x 23,5 cm, nerámováno, poškozeno, datováno 1906
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.3.2007  20:35:00
Číslo položky: 1202
Poslední dražitel: 1492

Neznámý autor (Karl Truppe?)

olej na kartonu, 41, 5 x 33 cm, signováno nečitelně LD rám a malba mírně poškozeny, Karl Truppe?
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.3.2007  20:00:00
Číslo položky: 1416
Poslední dražitel: 1803

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Zátiší s ovocem
olej na plátně, 49, 5 x 40, rámováno, rám novější, není původní, signováno PD, datováno 1936, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.3.2007  22:05:00
Číslo položky: 1178
Poslední dražitel: 1479

Lonza Nidia

Zátiší s melounem
olej na plátně, 58,5 x 72,5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.3.2007  21:30:00

do květnové aukce 2018