« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 1668
Poslední dražitel: 1733

Hradečný Bohumil (1876 - 1960)

Vřesoviště
olej na kartonu, 40, 5 x 46, 5 cm, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. stol.
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.3.2007  20:10:00
Číslo položky: 1656
Poslední dražitel: 1923

Žebrající stařena
tuš, akvarel na papíře, 26 x 30 cm, signováno pod rámem, datováno 1849
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.3.2007  21:45:00
Číslo položky: 987
Poslední dražitel: 1549

Justich Rainhold (1885 - ?)

Brigádnice
kombinovaná technika, olej, pastel na překližce, 28x31 cm, signováno PD, zaskleno, datováno 1954, žák Hinaise
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.3.2007  21:40:00
Číslo položky: 994
Poslední dražitel: 1433

Šrámek Josef (1893 - 1971)

Mokřina
olej na kartonu, 54,5x70,5 cm, signováno LD, zaskleno, rám mírně poškozen, žák prof. Nejedlého
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.3.2007  21:35:00
Číslo položky: 943
Poslední dražitel: 1209

Neznámý autor

Na pláži
olej na kartonu, 51 x 38 cm, nečitelně signováno PD, zaskleno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.3.2007  21:15:00
Číslo položky: 708
Poslední dražitel: 1022

A. Frind

Zátiší s jablky
olej na plátně, 40 x 34 cm, signováno PH, rám poškozen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.3.2007  21:05:00
Číslo položky: 1742
Poslední dražitel: 1967

Goth J.

Galantní scéna
kvaš, akvarel, tužka, 46 x 28 cm, pasparta, zaskleno, rámováno, rám mírně poškozen, datováno 1915, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 800 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.3.2007  20:55:00
Číslo položky: 955
Poslední dražitel: 1604

Miró Joan (1893 - 1983)

barevná litografie na papíře, 54, 5 x 37, 5 cm, signováno LD, zaskleno, uprostřed kompozice poškozeno přeložením
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.3.2007  20:50:00
Číslo položky: 1451
Poslední dražitel: 1852

Tittelbach Vojtěch (1900 - 1971)

Na pláži
olej na plátně, 64, 5 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LN, 30. - 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.3.2007  20:45:00
Číslo položky: 706
Poslední dražitel: 1256

Neznámý autor

Portrét dívky v šátku
olej na plátně, 25 x 40 cm, signováno PD čitelně, rám a malba mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 250 Kč
Příhoz: 100 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 »