9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 1683
Poslední dražitel: 1509

Štolovský Josef (1879 - 1936)

Okoř
olej na plátně, 34, 5 x 41 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1923
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.3.2007  20:20:00
Číslo položky: 1661
Poslední dražitel: 1590

Nesignováno (J. Honsa?)

Louka u lesa
olej na plátně, 63 x 81 cm, rám a malba mírně poškozeny, J. Honsa?
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.3.2007  20:05:00
Číslo položky: 1679
Poslední dražitel: 1651

Nesignováno

Portrét dívky s kyticí ve vlasech
pastel na papíře, 27, 5 x 23, 5 cm, rámováno, zezadu razítko z pozůstalosti R. Kremličky 1932, zaskleno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.3.2007  22:05:00
Číslo položky: 1637
Poslední dražitel: 1706

Nesignováno

Napoleon
kvaš na slonové kosti, 6, 5 x 5 cm, nesign., zaskleno, rámeček ve tvaru osmihranu vykládaný slonovou kostí, 2. pol. 19. stol.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.3.2007  21:50:00
Číslo položky: 1625
Poslední dražitel: 1920

Kilián Josef (1918 - 1999)

Rybník na návsi
olej na plátně, 45, 5 x 80 cm, rámováno, signováno UD, datováno 1973
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.3.2007  21:45:00
Číslo položky: 1601
Poslední dražitel: 1846

Sýkora Gustav (1889 - 1966)

Portrét ženy
olej plátno na kartonu, 32 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.3.2007  21:35:00
Číslo položky: 1243
Poslední dražitel: 1506

Nesignováno

Olej na kartonu, 18 x 13 cm, zaskleno, rámováno, rám poškozen
Vyvolávací cena: 700 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.3.2007  21:30:00
Číslo položky: 1602
Poslední dražitel: 1750

Sýkora Gustav (1889 - 1966)

Portrét ženy
olej plátno na kartonu, 32 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1387
Poslední dražitel: 1442

Neznámý autor

Sklizeň obilí
Olej na plátně, 60 x 80 cm, sign. neč. PD, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.3.2007  20:55:00
Číslo položky: 1241
Poslední dražitel: 1706

Neznámý autor

Sedící dívka
olej na plátně, 32 x 23,5 cm, nerámováno, poškozeno, datováno 1906
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.3.2007  20:35:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »