9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE ČERVEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

« 1 2 3 4 5 6 7
Číslo položky: 3251
Poslední dražitel: 4051

olej na dřevě, 33 x 49 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 67 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2009  21:05:00
Číslo položky: 3250
Poslední dražitel: 4050

Cesta v polích
olej na plátně, 45 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 85 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2009  20:35:00
Číslo položky: 3249
Poslední dražitel: 4283

Břízy
olej na kartonu, 30 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2009  20:30:00
Číslo položky: 3245
Poslední dražitel: 3433

Pochmurný den
olej na kartonu, 21 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1909
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2009  20:15:00

« 1 2 3 4 5 6 7

do aukce Červen 2020.