« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 3254
Poslední dražitel: 3695

Chalupa v lese
olej na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2009  22:10:00
Číslo položky: 3248
Poslední dražitel: 4257

dřevoryt, 61 x 46, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1941, 4/45
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 36 400 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2009  21:50:00
Číslo položky: 3257
Poslední dražitel: 4265

Portrét ženy
suchá jehla, 37 x 30, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3252
Poslední dražitel: 4215

Jan Křtitel
dřevoryt, 53, 5 x 41 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám silně poškozen, signováno PD, datováno 1930, 51/98
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2009  21:45:00
Číslo položky: 3229
Poslední dražitel: 4276

Březska
olej na kartonu, 42 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3256
Poslední dražitel: 3697

Břízy
olej plátno na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 2781
Poslední dražitel: 3901

Koutský Václav (1907 - 1980)

Holčička s pejskem
olej na plátně, 51 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3070
Poslední dražitel: 3752

Bauch Jan (1898 - 1995)

Krasojezdkyně
tempera, kvaš na papíře, 59 x 45, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1965
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2009  21:30:00
Číslo položky: 3255
Poslední dražitel: 4217

Básník a múza
dřevoryt, 71 x 48 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1931
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2009  21:25:00
Číslo položky: 3246
Poslední dražitel: 4255

Pytlák
olej na kartonu, 50 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2009  21:15:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »