Probíhá příprava červnové aukce.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do červnové aukce 2018.

Číslo položky: 3314
Poslední dražitel: 3742

Na kraji vesnice
olej plátno na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009  21:10:00
Číslo položky: 3241
Poslední dražitel: 4063

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

olej plátno na kartonu, 24, 5 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009  21:05:00
Číslo položky: 3313
Poslední dražitel: 3740

Jihočeský rybník
olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009  20:55:00
Číslo položky: 3312
Poslední dražitel: 3628

Popelka Vojtěch Hynek (1888 - 1971)

Ovečky
olej na plátně, 43 x 58 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009  20:45:00
Číslo položky: 3309
Poslední dražitel: 4054

Restaurant Mancha
barevná litografie, 32 x 38 cm, rámováno, zaskleno, 35/70, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009  20:35:00
Číslo položky: 3310
Poslední dražitel: 3800

Tetřev
olej na plátně, 43 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3308
Poslední dražitel: 4339

olej na kartonu, 35 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009  20:25:00
Číslo položky: 3306
Poslední dražitel: 4302

V harému
olej na plátně, 90 x 81 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009  20:10:00
Číslo položky: 3304
Poslední dražitel: 3914

Koně
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2009  22:35:00
Číslo položky: 3301
Poslední dražitel: 4298

Pohled na horu Žebrák u Světlé nad Sázavou
olej na kartonu, 23 x 33 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2009  21:50:00

do červnové aukce 2018