« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 3232
Poslední dražitel: 4060

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Starý mlýn
olej plátno na kartonu, 36 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009  21:20:00
Číslo položky: 3233
Poslední dražitel: 4295

Haise Václav (1903 - 1990)

Domy
akvarel, tempera na papíře, 36 x 58 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009  21:15:00
Číslo položky: 3314
Poslední dražitel: 3742

Na kraji vesnice
olej plátno na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009  21:10:00
Číslo položky: 3241
Poslední dražitel: 4063

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

olej plátno na kartonu, 24, 5 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009  21:05:00
Číslo položky: 2579
Poslední dražitel: 3550

Skaliska
olej na kartonu, 23, 5 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1922
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009  20:55:00
Číslo položky: 3313
Poslední dražitel: 3740

Jihočeský rybník
olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3312
Poslední dražitel: 3628

Popelka Vojtěch Hynek (1888 - 1971)

Ovečky
olej na plátně, 43 x 58 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009  20:45:00
Číslo položky: 3309
Poslední dražitel: 4054

Restaurant Mancha
barevná litografie, 32 x 38 cm, rámováno, zaskleno, 35/70, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009  20:35:00
Číslo položky: 3310
Poslední dražitel: 3800

Tetřev
olej na plátně, 43 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3308
Poslední dražitel: 4339

olej na kartonu, 35 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009  20:25:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE