« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 3306
Poslední dražitel: 4302

V harému
olej na plátně, 90 x 81 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009  20:10:00
Číslo položky: 3304
Poslední dražitel: 3914

Popelka Vojtěch Hynek (1888 - 1971)

Koně
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2009  22:35:00
Číslo položky: 3301
Poslední dražitel: 4298

Pohled na horu Žebrák u Světlé nad Sázavou
olej na kartonu, 23 x 33 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2009  21:50:00
Číslo položky: 3302
Poslední dražitel: 3463

Nesignováno

Vůz tažený koňmi
olej na dřevě, 21 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3300
Poslední dražitel: 3977

Z Vožických polí a lesů
olej na kartonu, 34 x 51, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2009  21:40:00
Číslo položky: 3293
Poslední dražitel: 3755

olej plátno na kartonu, 38 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 23 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2009  21:35:00
Číslo položky: 3286
Poslední dražitel: 4162

Bolševikova pyramida
barevná litografie, 49 x 37, 5 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2009  20:45:00
Číslo položky: 3287
Poslední dražitel: 3764

Poslední sníh (kopanina)
olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 37 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3291
Poslední dražitel: 4040

Harlekýn se svými přáteli
suchá jehla, 18, 5 x 33 cm, nerámováno, volně loženo, 12/60, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3290
Poslední dražitel: 4193

Ilustrace ke knize
tuš, běloba na papíře, 28 x 44 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2009  20:40:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »