Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 3302
Poslední dražitel: 3463

Nesignováno

Vůz tažený koňmi
olej na dřevě, 21 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2009  21:50:00
Číslo položky: 3300
Poslední dražitel: 3977

Z Vožických polí a lesů
olej na kartonu, 34 x 51, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2009  21:40:00
Číslo položky: 3293
Poslední dražitel: 3755

olej plátno na kartonu, 38 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 23 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2009  21:35:00
Číslo položky: 3286
Poslední dražitel: 4162

Bolševikova pyramida
barevná litografie, 49 x 37, 5 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2009  20:45:00
Číslo položky: 3287
Poslední dražitel: 3764

Poslední sníh (kopanina)
olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 37 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3291
Poslední dražitel: 4040

Harlekýn se svými přáteli
suchá jehla, 18, 5 x 33 cm, nerámováno, volně loženo, 12/60, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3290
Poslední dražitel: 4193

Ilustrace ke knize
tuš, běloba na papíře, 28 x 44 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2009  20:40:00
Číslo položky: 3288
Poslední dražitel: 4163

Sýkora Gustav (1889 - 1966)

olej na plátně, 72 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2009  20:30:00
Číslo položky: 3285
Poslední dražitel: 4087

olej na kartonu, 33 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2009  20:15:00
Číslo položky: 3280
Poslední dražitel: 4085

Březina Václav (1862 - 1906)

olej na kartonu, 20 x 29 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 87 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2009  22:10:00