Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 3288
Poslední dražitel: 4163

Sýkora Gustav (1889 - 1966)

olej na plátně, 72 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2009  20:30:00
Číslo položky: 3285
Poslední dražitel: 4087

olej na kartonu, 33 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2009  20:15:00
Číslo položky: 3280
Poslední dražitel: 4085

Březina Václav (1862 - 1906)

olej na kartonu, 20 x 29 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 87 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2009  22:10:00
Číslo položky: 3278
Poslední dražitel: 4236

Diblík František X. (1887 - 1955)

Dívka se svíčkou
olej na dřevě, 21 x 11, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2009  22:00:00
Číslo položky: 3281
Poslední dražitel: 4075

Tající sníh
olej na kartonu, 28 x 40 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3272
Poslední dražitel: 4079

Pečinka František (1869 - 1917)

Břízky
olej na plátně, 42 x 28, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2009  21:40:00
Číslo položky: 3273
Poslední dražitel: 4277

olej na kartonu, 33 x 41 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 67 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3271
Poslední dražitel: 4105

Holan Karel (1893 - 1953)

Zimní krajina s potokem
olej na plátně, 50 x 73 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2009  21:30:00
Číslo položky: 3270
Poslední dražitel: 4303

Zátiší s bažantem
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2009  21:10:00
Číslo položky: 3269
Poslední dražitel: 4077

Březina Václav (1862 - 1906)

olej na dřevě, 24, 5 x 32 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1895
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 90 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2009  21:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE