Probíhá příprava červnové aukce.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do červnové aukce 2018.

Číslo položky: 3118
Poslední dražitel: 4199

Opakovaná aukce

olej na plátně, 31 x 41 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2009  20:45:00
Číslo položky: 3267
Poslední dražitel: 3452

Na vřesovišti
olej na kartonu, 24 x 23, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2009  20:35:00
Číslo položky: 3265
Poslední dražitel: 3266

Alej na podzim u Veltrus
olej na kartonu, 20 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2009  20:15:00
Číslo položky: 3263
Poslední dražitel: 3229

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)

Plachetnice
kombinovaná technika, akvarel, tužka na papíře, 18 x 19 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1959
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2009  20:10:00
Číslo položky: 3258
Poslední dražitel: 4277

Ovocné zátiší
barevná litografie, 32 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, nezaskleno, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2009  22:50:00
Číslo položky: 3254
Poslední dražitel: 3695

Chalupa v lese
olej na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2009  22:10:00
Číslo položky: 3248
Poslední dražitel: 4257

dřevoryt, 61 x 46, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1941, 4/45
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 36 400 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2009  21:50:00
Číslo položky: 3257
Poslední dražitel: 4265

Portrét ženy
suchá jehla, 37 x 30, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3252
Poslední dražitel: 4215

Jan Křtitel
dřevoryt, 53, 5 x 41 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám silně poškozen, signováno PD, datováno 1930, 51/98
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2009  21:45:00
Číslo položky: 3229
Poslední dražitel: 4276

Březska
olej na kartonu, 42 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

do červnové aukce 2018