« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 3268
Poslední dražitel: 4066

Zimní krajina s chalupami
olej na kartonu, 41 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2009  20:55:00
Číslo položky: 3264
Poslední dražitel: 4071

Na břehu Záblatského rybníka
olej plátno na kartonu, 26 x 33, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1956
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2009  20:45:00
Číslo položky: 3219
Poslední dražitel: 4264

Opakovaná aukce

Polní cesta
olej na kartonu, 21, 5 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 23 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3118
Poslední dražitel: 4199

Opakovaná aukce

olej na plátně, 31 x 41 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3267
Poslední dražitel: 3452

Na vřesovišti
olej na kartonu, 24 x 23, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2009  20:35:00
Číslo položky: 2580
Poslední dražitel: 3956

Horská krajina
olej plátno na kartonu, 23, 5 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1925
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2009  20:25:00
Číslo položky: 3265
Poslední dražitel: 3266

Alej na podzim u Veltrus
olej na kartonu, 20 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2009  20:15:00
Číslo položky: 3263
Poslední dražitel: 3229

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)

Plachetnice
kombinovaná technika, akvarel, tužka na papíře, 18 x 19 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1959
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2009  20:10:00
Číslo položky: 3260
Poslední dražitel: 4268

grafika, 37, 5 x 29 cm, rámováno, pasparta, zaskeno, signováno PD, datováno 1954
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2009  20:00:00
Číslo položky: 3258
Poslední dražitel: 4277

Ovocné zátiší
barevná litografie, 32 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, nezaskleno, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2009  22:50:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »