1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 3066
Poslední dražitel: 3120

Bokšay Josef (1891 - 1975)

olej na plátně, 90 x 70 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 167 000 Kč
Dosažená cena: 167 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2009  20:00:00
Číslo položky: 3266
Poslední dražitel: 4314

Opakovaná aukce

Kaplička
olej na plátně, 66 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1949
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2009  20:35:00
Číslo položky: 3324
Poslední dražitel: 3995

Českomoravská vysočina
olej na kartonu, 36, 5 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, zezadu záruční list potvrzující pravost díla
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 40 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2009  20:30:00
Číslo položky: 3220
Poslední dražitel: 3733

Novák Josef (1888 - ?)

Havelský trh
olej na kartonu, 49 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1921
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 9 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009  22:35:00
Číslo položky: 3316
Poslední dražitel: 3744

U rybníka
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009  22:00:00
Číslo položky: 3319
Poslední dražitel: 3967

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3317
Poslední dražitel: 4239

Z Vožicka
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009  21:55:00
Číslo položky: 3320
Poslední dražitel: 4142

Večerní mlha u rybníka
olej na kartonu, 50 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, okolo roku 1920
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3318
Poslední dražitel: 4346

Portrét muže
olej na dřevě, 23 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009  21:50:00
Číslo položky: 3315
Poslední dražitel: 3742

Předjaří na vesnici
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009  21:25:00

1 2 3 4 5 6 7 »