1 2 3 4 5 6 »
Číslo položky: 3038
Poslední dražitel: 3955

Jihočeský rybník
olej na plátně, 75 x 112 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 295 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2009  22:00:00
Číslo položky: 3048
Poslední dražitel: 3699

Přehrada
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 69 000 Kč
Dosažená cena: 69 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2009  21:35:00
Číslo položky: 3047
Poslední dražitel: 3560

Nečitelně signováno

V kavárně
akvarel, kvaš na papíře, 31 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nečitelně signováno PD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2009  21:15:00
Číslo položky: 3032
Poslední dražitel: 3951

olej na plátně, 70 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 299 900 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2009  21:05:00
Číslo položky: 3031
Poslední dražitel: 3575

U Javornice
olej na kartonu, 41 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2009  21:00:00
Číslo položky: 3007
Poslední dražitel: 4038

Klinger H.

olej na plátně, 63, 5 x 90 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2009  21:55:00
Číslo položky: 3107
Poslední dražitel: 3122

Spaun Paul, von (1876 - 1932)

olej na plátně, 60 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2009  21:35:00
Číslo položky: 2866
Poslední dražitel: 3261

Bauch Jan (1898 - 1995)

Sekáč
olej na plátně, 73 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2009  20:35:00
Číslo položky: 3024
Poslední dražitel: 3617

Kremlička Rudolf (1886 - 1932)

Ranní toaleta
litografie, 28, 5 x 19, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2009  20:30:00
Číslo položky: 2882
Poslední dražitel: 3180

Holý Miloslav (1897 - 1974)

kvaš na dřevě, 27 x 45, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století, zezadu razítko z výstavy z Mánesa z roku 1948
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2009  22:00:00

1 2 3 4 5 6 »