Číslo položky: 3082
Poslední dražitel: 3997

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Poprsí dívky
olej na plátně, 67 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  20:20:00
Číslo položky: 3079
Poslední dražitel: 3828

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Zasněžené chalupy
olej na plátně, 81 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  20:05:00
Číslo položky: 3078
Poslední dražitel: 4032

Automobil
tuš na papíře, 9, 5 x 19 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  20:00:00
Číslo položky: 3075
Poslední dražitel: 4045

Anděl
suchá jehla, 20 x 15 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  22:05:00
Číslo položky: 3064
Poslední dražitel: 3973

Postavy
kombinovaná technika, 35 x 38 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 150 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  21:50:00
Číslo položky: 3074
Poslední dražitel: 3760

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Hruška
proláž, 29, 5 x 21 cm, nerámováno, signováno monogramem J. K. PD, datováno 1994
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  21:45:00
Číslo položky: 3073
Poslední dražitel: 3579

Knüpfer Beneš (1844 - 1910)

Ranní toaleta
olej na dřevě, 50, 5 x 23 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno monogramem B. K. PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  21:40:00
Číslo položky: 3071
Poslední dražitel: 4034

Jarní nálada na Vysočině
olej na lepence, 14 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno s věnováním PD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  21:35:00
Číslo položky: 3069
Poslední dražitel: 3772

Nesignováno

Krajina se stromy
olej na kartonu, 24, 5 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  21:20:00
Číslo položky: 3015
Poslední dražitel: 3809

Břízy
olej na dřevěnné desce, 27, 5 x 42, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, zezadu razítko z výstavy z roku 1936, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč