9 300 000 Kč

Číslo položky: 3064
Poslední dražitel: 3973

Postavy
kombinovaná technika, 35 x 38 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 150 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  21:50:00
Číslo položky: 3074
Poslední dražitel: 3760

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Hruška
proláž, 29, 5 x 21 cm, nerámováno, signováno monogramem J. K. PD, datováno 1994
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  21:45:00
Číslo položky: 3073
Poslední dražitel: 3579

Knüpfer Beneš (1844 - 1910)

Ranní toaleta
olej na dřevě, 50, 5 x 23 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno monogramem B. K. PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  21:40:00
Číslo položky: 3071
Poslední dražitel: 4034

Jarní nálada na Vysočině
olej na lepence, 14 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno s věnováním PD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  21:35:00
Číslo položky: 3015
Poslední dražitel: 3809

Břízy
olej na dřevěnné desce, 27, 5 x 42, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, zezadu razítko z výstavy z roku 1936, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  21:20:00
Číslo položky: 3067
Poslední dražitel: 4027

Kocka Andrej (1911 - 1987)

Zasněžené chalupy
olej na plátně, 100 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Dosažená cena: 235 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  21:15:00
Číslo položky: 3057
Poslední dražitel: 3968

Mařák Julius ?

Balvany
olej na plátně, 21 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zepředu štítek autora, pravděpodobně 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 116 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  21:10:00
Číslo položky: 3027
Poslední dražitel: 3493

Fišárek Alois (1906 - 1980)

Devastovaná krajina
kombinovaná technika, olej, tempera na sololitu, 73, 5 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  21:05:00
Číslo položky: 3011
Poslední dražitel: 3700

Velčovský Josef (* 1945)

Rozbřesk
akryl plátno na kartonu, 30 x 37 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  21:00:00
Číslo položky: 3059
Poslední dražitel: 3897

Nesignováno

V ulici
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  20:40:00