Číslo položky: 3067
Poslední dražitel: 4027

Kocka Andrej (1911 - 1987)

Zasněžené chalupy
olej na plátně, 100 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Dosažená cena: 235 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  21:15:00
Číslo položky: 3057
Poslední dražitel: 3968

Mařák Julius ?

Balvany
olej na plátně, 21 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zepředu štítek autora, pravděpodobně 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 116 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  21:10:00
Číslo položky: 3027
Poslední dražitel: 3493

Fišárek Alois (1906 - 1980)

Devastovaná krajina
kombinovaná technika, olej, tempera na sololitu, 73, 5 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  21:05:00
Číslo položky: 3011
Poslední dražitel: 3700

Velčovský Josef (* 1945)

Rozbřesk
akryl plátno na kartonu, 30 x 37 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  21:00:00
Číslo položky: 3059
Poslední dražitel: 3897

Nesignováno

V ulici
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  20:40:00
Číslo položky: 3063
Poslední dražitel: 3456

Jiroudek František (1914 - 1991)

Mělník
pastel na papíře, 34 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1971
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  20:35:00
Číslo položky: 3062
Poslední dražitel: 3279

litografie, 38 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta mírně poškozena, zaskleno, signováno PD, datováno 1956
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  20:30:00
Číslo položky: 3060
Poslední dražitel: 3572

Nowak Willi (1886 - 1977)

akvarel na papíře, 23 x 31, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  20:20:00
Číslo položky: 3058
Poslední dražitel: 3097

Nesignováno

Stromy
olej na kartonu, 50 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  20:10:00
Číslo položky: 3054
Poslední dražitel: 3791

Rozkvetlá třešeň
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno monogramem F. J. PD, datováno 1980
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2009  22:00:00