Číslo položky: 2625
Poslední dražitel: 3226

Hnízdo J. Vladimír (1914 - 1978)

Hlava
kvaš, tužka na papíře, 21, 5 x 13 cm, nerámováno, pasparta, signováno PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2009  21:25:00
Číslo položky: 2483
Poslední dražitel: 2803

Dvořák

Chalupa
akvarel, tempera na papíře, 36 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2009  21:20:00
Číslo položky: 2763
Poslední dražitel: 2799

Dívka
kombinovaná technika pastelky a tužky na papíře, 47, 5 x 35 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2009  21:15:00
Číslo položky: 2689
Poslední dražitel: 3858

Popelka Vojtěch Hynek (1888 - 1971)

Ovečky
olej na kartonu, 39 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2009  21:05:00
Číslo položky: 2582
Poslední dražitel: 3802

Otipka Jindřich (1921 - 1986)

Zátiší s hyacintem
olej na kartonu, 61 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LH, datováno 1958
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2009  20:50:00
Číslo položky: 2605
Poslední dražitel: 3376

Nesignováno

Slavnosti
olej na plátně, 68 x 78, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2009  20:45:00
Číslo položky: 2512
Poslední dražitel: 3194

Nesignováno

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 63 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba silně poškozena, restaurována, nesignováno, konec 18. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2009  20:10:00
Číslo položky: 2880
Poslední dražitel: 3946

Schlosser Robert (1880 - 1948)

Sv. Trojice v Trhových Svinech
olej na kartonu, 35, 5 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2009  20:00:00
Číslo položky: 3102
Poslední dražitel: 3939

Piepenhagen Charlotta ?

olej na plátně, 45 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, nesignováno, konec 19. století
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 80 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  22:40:00
Číslo položky: 3097
Poslední dražitel: 4060

Langer Karel (1878 - 1947)

Přímořská krajina
olej na kartonu, 31 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  22:25:00