« 1 2 3 4 5 6
Číslo položky: 3052
Poslední dražitel: 3272

Krajina s chalupou
olej na plátně, 71 x 95, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2009  21:50:00
Číslo položky: 3050
Poslední dražitel: 3628

Jiroudek František (1914 - 1991)

Z Liběchova
olej na plátně, 70 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2009  21:40:00
Číslo položky: 3034
Poslední dražitel: 3952

Krajina s chalupami
olej na plátně, 74, 5 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 91 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2009  21:20:00
Číslo položky: 3041
Poslední dražitel: 3894

Waldhauser Antonín (1835 - 1913)

Zima
olej na plátně, 17 x 30, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD monogramem A. W., 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2009  21:05:00
Číslo položky: 3040
Poslední dražitel: 3552

Zikmund František (1893 - 1955)

Zátiší s dýmkou
olej na kartonu, 34 x 46, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2009  21:00:00
Číslo položky: 3037
Poslední dražitel: 3131

Monogram

Krajina s dobytkem
olej na plátně, 25 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem A. N. PD, datováno 1894
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2009  20:30:00
Číslo položky: 3033
Poslední dražitel: 3951

Řeka Váh
olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2009  20:25:00
Číslo položky: 3035
Poslední dražitel: 3952

olej na kartonu, 28 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2009  20:20:00

« 1 2 3 4 5 6