Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 3090
Poslední dražitel: 3817

Kubín Otakar (1883 - 1969)

Krajina s břízami
olej na lepence, 40 x 30 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1905, odborně vyčištěno, v monografii J. Siblíka, přiloženy 2 znalecké posudky
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 67 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  21:15:00
Číslo položky: 3091
Poslední dražitel: 3451

Popelka Vojtěch Hynek (1888 - 1971)

Srna
olej na kartonu, 36 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3083
Poslední dražitel: 3965

olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  21:05:00
Číslo položky: 3084
Poslední dražitel: 3926

Jansa Václav (1859 - 1913)

Český Šternberk
olej na plátně, 59, 5 x 43 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, zepředu štítek autora, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  20:40:00
Číslo položky: 3085
Poslední dražitel: 3590

Simon Jan (1883 - 1925)

Na pastvě
olej na kartonu, 65 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, čištěno, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  20:35:00
Číslo položky: 3081
Poslední dražitel: 3546

Veteráni
akvarel na papíře, 19 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno LD, datováno 1916
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  20:20:00
Číslo položky: 3082
Poslední dražitel: 3997

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Poprsí dívky
olej na plátně, 67 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3079
Poslední dražitel: 3828

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Zasněžené chalupy
olej na plátně, 81 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  20:05:00
Číslo položky: 3078
Poslední dražitel: 4032

Automobil
tuš na papíře, 9, 5 x 19 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  20:00:00
Číslo položky: 3075
Poslední dražitel: 4045

Anděl
suchá jehla, 20 x 15 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009  22:05:00