Číslo položky: 3099
Poslední dražitel: 3559

Aron František (1895 - ?)

olej na kartonu, 47 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  21:50:00
Číslo položky: 3095
Poslední dražitel: 4051

olej na kartonu, 50 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  21:40:00
Číslo položky: 3096
Poslední dražitel: 4055

olej plátno na kartonu, 36 x 26, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  21:35:00
Číslo položky: 2911
Poslední dražitel: 3501

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Hradčany
olej na plátně, 50 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  21:15:00
Číslo položky: 3090
Poslední dražitel: 3817

Kubín Otakar (1883 - 1969)

Krajina s břízami
olej na lepence, 40 x 30 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1905, odborně vyčištěno, v monografii J. Siblíka, přiloženy 2 znalecké posudky
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 67 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3091
Poslední dražitel: 3451

Popelka Vojtěch Hynek (1888 - 1971)

Srna
olej na kartonu, 36 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3083
Poslední dražitel: 3965

olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  21:05:00
Číslo položky: 3084
Poslední dražitel: 3926

Jansa Václav (1859 - 1913)

Český Šternberk
olej na plátně, 59, 5 x 43 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, zepředu štítek autora, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  20:40:00
Číslo položky: 3085
Poslední dražitel: 3590

Simon Jan (1883 - 1925)

Na pastvě
olej na kartonu, 65 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, čištěno, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  20:35:00
Číslo položky: 3081
Poslední dražitel: 3546

Veteráni
akvarel na papíře, 19 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno LD, datováno 1916
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  20:20:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE