Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 2763
Poslední dražitel: 2799

Dívka
kombinovaná technika pastelky a tužky na papíře, 47, 5 x 35 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2009  21:15:00
Číslo položky: 2605
Poslední dražitel: 3376

Nesignováno

Slavnosti
olej na plátně, 68 x 78, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2009  20:45:00
Číslo položky: 2512
Poslední dražitel: 3194

Nesignováno

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 63 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba silně poškozena, restaurována, nesignováno, konec 18. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2009  20:10:00
Číslo položky: 2880
Poslední dražitel: 3946

Schlosser Robert (1880 - 1948)

Sv. Trojice v Trhových Svinech
olej na kartonu, 35, 5 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2009  20:00:00
Číslo položky: 3102
Poslední dražitel: 3939

Piepenhagen Charlotta ?

olej na plátně, 45 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, nesignováno, konec 19. století
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 80 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  22:40:00
Číslo položky: 3097
Poslední dražitel: 4060

Langer Karel (1878 - 1947)

Přímořská krajina
olej na kartonu, 31 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  22:25:00
Číslo položky: 3099
Poslední dražitel: 3559

Aron František (1895 - ?)

olej na kartonu, 47 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  21:50:00
Číslo položky: 3095
Poslední dražitel: 4051

olej na kartonu, 50 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  21:40:00
Číslo položky: 3096
Poslední dražitel: 4055

olej plátno na kartonu, 36 x 26, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  21:35:00
Číslo položky: 2911
Poslední dražitel: 3501

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Hradčany
olej na plátně, 50 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2009  21:15:00

do květnové aukce 2018