Probíhá příjem předmětů do květnové aukce.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 15877
Poslední dražitel: 15137

Ilustrace k pohádce o Bruncvíkovi
pastel na papíře, 20 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, datováno 1967, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.3.2023  22:40:00
Číslo položky: 15895
Poslední dražitel: 15262

Výhled na vesnici
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.3.2023  22:25:00
Číslo položky: 16025
Poslední dražitel: 13675

Monogram J. M.

Lesní zátiší se skálami
olej na kartonu, 28 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16026
Poslední dražitel: 14934

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Hostýn
olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15812
Poslední dražitel: 14784

Pock Alexander (1871 - 1950)

Kočka
olej na kartonu, 10 x 11 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.3.2023  22:15:00
Číslo položky: 15867
Poslední dražitel: 14933

Hofman František (1891 - 1969)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 87, 5 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16012
Poslední dražitel: 13222

Krajina s potokem
olej na kartonu, 34 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1921, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16022
Poslední dražitel: 13673

kombinovaná technika na lepence, 45 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15857
Poslední dražitel: 14800

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Portrét dívky v šátku
olej na kartonu, 40 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.3.2023  22:10:00
Číslo položky: 15954
Poslední dražitel: 14883

Emler František (1912 - 1992)

Zátiší s jablky
olej plátno na kartonu, 20 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

do KVĚTNOVÉ AUKCE.