9 300 000 Kč

Číslo položky: 1982
Poslední dražitel: 2046

Bílek

Kotvící bárky
olej plátno na kartonu, 32 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno, signováno PD, datováno 12. 10. 1963
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2007  21:10:00
Číslo položky: 1979
Poslední dražitel: 2391

Novák Láďa (1865 - 1944)

Bitva
olej na plátně, 49 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2007  20:55:00
Číslo položky: 1978
Poslední dražitel: 2123

Hurt Josef (1881 - 1945)

Tající sníh
olej na kartonu, 52 x 63 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2007  20:50:00
Číslo položky: 1976
Poslední dražitel: 2249

Albich

Čelista
kolorovaná suchá jehla, 14, 5 x 15, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2007  20:40:00
Číslo položky: 1972
Poslední dražitel: 2373

olej na plátně, 50 x 64 cm, rámováno, rám silně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2007  20:20:00
Číslo položky: 1808
Poslední dražitel: 2292

Schikaneder Jakub (1855 - 1924)

Noční Praha
olej na lepence, 34, 5 x 48, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, přiložena restaurátorská zpráva dokládající vzik obrazu okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2007  19:20:00
Číslo položky: 1888
Poslední dražitel: 2209

Nečitelně signováno

Rozhovor
olej na plátně, 55, 5 x 69 cm, nerámováno, malba poškozena, nutno restaurovat, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2007  19:10:00
Číslo položky: 1766
Poslední dražitel: 1911

olej na plátně, 38 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2007  19:00:00
Číslo položky: 1201
Poslední dražitel: 1663

Elias P. van Bommel (1819 - 1890)

Holandský námět
olej na dřevě, 23 x 28 cm, signováno monogramem LD, 2. pol. 19. stol., zezadu původní štítek autora opatřený pečetí a štítek původního majitele psaný strojopisem
Vyvolávací cena: 86 900 Kč
Dosažená cena: 97 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2007  21:50:00
Číslo položky: 1681
Poslední dražitel: 1738

Polonyi Karol

Horské jezero
olej na plátně, 60, 5 x 80, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 650 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2007  21:25:00