9 300 000 Kč

1 2 3 4 5 6 »
Číslo položky: 1984
Poslední dražitel: 2067

Bauer Jiří Josef (1886 - ?)

Opatovice v Jižních Čechách
olej na kartonu, 26 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2007  21:20:00
Číslo položky: 1982
Poslední dražitel: 2046

Bílek

Kotvící bárky
olej plátno na kartonu, 32 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno, signováno PD, datováno 12. 10. 1963
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2007  21:10:00
Číslo položky: 1980
Poslední dražitel: 1844

Adámek Ferdinand (1896 - ?)

Jugoslavia - Poogora
olej na sololitu, 28 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2007  21:00:00
Číslo položky: 1979
Poslední dražitel: 2391

Novák Láďa (1865 - 1944)

Bitva
olej na plátně, 49 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2007  20:55:00
Číslo položky: 1978
Poslední dražitel: 2123

Hurt Josef (1881 - 1945)

Tající sníh
olej na kartonu, 52 x 63 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2007  20:50:00
Číslo položky: 1976
Poslední dražitel: 2249

Albich

Čelista
kolorovaná suchá jehla, 14, 5 x 15, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2007  20:40:00
Číslo položky: 1973
Poslední dražitel: 2247

Bino Josef (1881 - 1947)

Makové pole
olej na plátně, 36, 5 x 50 cm, rámováno, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2007  20:25:00
Číslo položky: 1972
Poslední dražitel: 2373

olej na plátně, 50 x 64 cm, rámováno, rám silně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2007  20:20:00
Číslo položky: 1986
Poslední dražitel: 2354

Kačírek Vlastimil

olej na kartonu, 35 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2007  19:30:00
Číslo položky: 1808
Poslední dražitel: 2292

Schikaneder Jakub (1855 - 1924)

Noční Praha
olej na lepence, 34, 5 x 48, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, přiložena restaurátorská zpráva dokládající vzik obrazu okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2007  19:20:00

1 2 3 4 5 6 »