Číslo položky: 1749
Poslední dražitel: 2254

Šípkové keře pod Štěpánovem
olej na plátně, 49 x 34 cm, rám mírně poškozen, 20. až 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 11 000 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2007  20:50:00
Číslo položky: 1689
Poslední dražitel: 2187

Lander Richard (1904 - 1980)

Volejbal
tempera na kartonu, 40 x 70 cm, rámováno, datováno 1948, signováno LD
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1757
Poslední dražitel: 2258

olej na kartonu, 40 x 57, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2007  20:30:00
Číslo položky: 1386
Poslední dražitel: 1929

Nečitelně signováno

Rybáři v přístavu
olej na plátně, 61 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, signováno nečitelně LD
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2007  20:20:00
Číslo položky: 726
Poslední dražitel: 1608

Monogramista

Kubistické zátiší s ovocem
akvarel na papíře, 18 x 12, 5 cm, signováno monogramem F. V. PD, zaskleno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2007  22:00:00
Číslo položky: 1782
Poslední dražitel: 2265

Jančálek Cyril (1891 - 1954)

Lesní tůň
olej na kartonu, 47 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 8 900 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2007  21:20:00
Číslo položky: 1751
Poslední dražitel: 2251

Na kraji lesa
olej na překližce, 46 x 59 cm, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2007  21:05:00
Číslo položky: 1775
Poslední dražitel: 2211

Bachrach - Barée Emmanuel (1863 - 1943)

Sedící dívka
olej na dřevě, 21 x 16 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 2. polovina 19. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2007  20:45:00
Číslo položky: 1540
Poslední dražitel: 2109

Chalupy v Orlických horách
olej na kartonu, 48, 5 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2007  20:35:00
Číslo položky: 1892
Poslední dražitel: 2158

Z Vožicka
olej na lepence, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zezadu štítek autora, datováno 1952
Vyvolávací cena: 10 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2007  20:30:00