« 1 2 3 4 5 6
Číslo položky: 1730
Poslední dražitel: 1845

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Zátiší s kyticí
olej na překližce, 110 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2007  21:05:00
Číslo položky: 1759
Poslední dražitel: 2183

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Jihočeský rybník
olej na plátně, 85 x 120 cm, signováno LD, rámováno, rám mírně poškozen, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 105 000 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2007  20:55:00
Číslo položky: 1937
Poslední dražitel: 2319

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

40, 5 x 60 cm, kombinovaná technika, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1977
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2007  20:30:00
Číslo položky: 1931
Poslední dražitel: 2267

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Jan Žižka z Trocnova
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2007  20:05:00
Číslo položky: 1932
Poslední dražitel: 2312

Kubín Otakar (1883 - 1969)

Krajina v Simian
23 x 30 cm, tužka na papíře, signováno PD, rámováno, pasparta, zaskleno, datováno 10. 7. 1962
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

« 1 2 3 4 5 6