Číslo položky: 1955
Poslední dražitel: 1741

Gomery

Dívka hrající na kytaru
olej na plátně, 61 x 51 cm, nerámováno, signováno LH
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2007  20:25:00
Číslo položky: 1952
Poslední dražitel: 1959

Brázda Oskar (1888 - 1977)

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2007  20:10:00
Číslo položky: 1597
Poslední dražitel: 2087

Navrátil Josef Matěj (1798 - 1865)

Zátiší s vinnou révou
olej na dřevě, 18 x 22, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno monogramem N PD, zepředu štítek autora, restaurátorská zpráva dokládající 19. století doložena
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2007  20:05:00
Číslo položky: 1949
Poslední dražitel: 1990

Koledníci
37 x 26 cm, barevná litografie, rámováno, zaskleno, nečíslovaný tisk, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2007  22:00:00
Číslo položky: 1948
Poslední dražitel: 1804

Čapek Josef (1887 - 1945)

Die Lada
29, 5 x 43 cm, tuš na papíře, běloba, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno UN, zažloutlé skvrny na papíře, malba poškozena přeložením uprostřed kompozice
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2007  21:55:00
Číslo položky: 1945
Poslední dražitel: 2317

Lerch Miroslav (1921 - ?)

Milenci
81 x 65 cm, olej na plátně, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2007  21:35:00
Číslo položky: 1776
Poslední dražitel: 2129

Boettinger Hugo (1880 - 1934)

Ležící dívčí akt
olej na překližce, 38, 5 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD monogramem H. B., datováno 1929
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2007  21:30:00
Číslo položky: 1938
Poslední dražitel: 2103

Hudeček František (1909 - 1990)

40 x 70, 5 cm, barevný pastel na papíře, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1949
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Dosažená cena: 15 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2007  21:25:00
Číslo položky: 1899
Poslední dražitel: 2196

Hradčany
olej na plátně, 69 x 90 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 1607
Poslední dražitel: 2108

Rozkvetlá jabloň
olej na plátně, 101, 5 x 77 cm, rámováno, rám mírně poškozen, v minulosti malba restaurována, plátno v horní části protrženo, signováno LD
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2007  21:20:00