9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 1967
Poslední dražitel: 2354

Chalupy v zimě
olej na lepence, 36 x 49,5 cm, signováno LD, rámováno
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2007  22:00:00
Číslo položky: 1916
Poslední dražitel: 2323

Röhling Vladislav (1878 - 1949)

Stojící dívčí akt
kombinovaná technika - barevný lept, 16 x 9 cm, akvatinta, signováno monogramem v kameni a tužkou, poškozeno - při okrajích zažloutlé skvrny, nerámováno
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2007  21:55:00
Číslo položky: 1965
Poslední dražitel: 2323

Jirásek

Jaro na venkově
olej na kartonu, 35, 5 x 43 cm, signováno PD, nerámováno
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2007  21:35:00
Číslo položky: 1964
Poslední dražitel: 2355

Martínek

olej na lepence, 30 x 44, 5 cm, signováno PD, nerámováno
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2007  21:30:00
Číslo položky: 1963
Poslední dražitel: 2321

Jirásek

Na jezu
olej na lepence, 35 x 47 cm, signováno PD, nerámováno
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2007  21:25:00
Číslo položky: 1962
Poslední dražitel: 2321

Martínek

olej na lepence, 29 x 35 cm, signováno PD, nerámováno
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2007  21:20:00
Číslo položky: 1959
Poslední dražitel: 2099

Procházka Jindřich (1888 - 1969)

Lesní krajina s řekou
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, signováno LD
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2007  21:15:00
Číslo položky: 1961
Poslední dražitel: 2320

Jirásek

olej na lepence, 29 x 34 cm, signováno PD, nerámováno
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 1960
Poslední dražitel: 2308

Šimůnek Karel (1869 - 1942)

27, 5 x 42 cm, olej na kartonu, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1903
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2007  21:10:00
Číslo položky: 1957
Poslední dražitel: 2014

Boehm Eduard (1830 - 1890)

Alpská krajina
olej na plátně, 53 x 42 cm, rámováno, rám silně poškozen, signováno LD, zepředu štítek autora, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2007  20:55:00

do aukce Květen 2020.